Raspored zvona po učionicama nalazi se desno!

Svi dokumenti škole se nalaze pod Dokumenti na lijevoj strani gore u izborniku!

RADIONICE

Dana 22.3.2022. s početkom u 10h održana je prva radionica za članove Povjerenstva za kvalitetu Škole za montažu instalacija i metalnih konstrukcija Zagreb u sklopu aktivnosti Uspostave sustava kvalitete u RCK Strukovne škole Vice Vlatkovića Zadar i partnerskim školama u sklopu EU projekta „Budi spreman i kompetentan!“.

Cilj radionica je osnažiti članove projektnog Tima za kvalitetu i Povjerenstava za kvalitetu na nivou RCK i na nivou svake škole/partnera RCK za samostalnu pripremu, praćenje i provođenje sustava osiguravanja kvalitete i po završetku provedbe projekta.

Prva radionica održana je pod vodstvom predstavnika Algebre gdina Domagoja Švigira. Slike ovdje.

Druga radionica pod vodstvom Algebre održala se u petak, 8.4.2022. u Školi za montažu instalacija i metalnih konstrukcija Zagreb, Ul. Sveti Duh 129, Zagreb s početkom u 9:00h.

Drugu radionicu za članove Povjerenstva za kvalitetu Škole za montažu instalacija i metalnih konstrukcija Zagreb u sklopu aktivnosti Uspostave sustava kvalitete u RCK Strukovne škole Vice Vlatkovića Zadar i partnerskim školama u sklopu EU projekta „Budi spreman i kompetentan!“.

Cilj ove radionice je bio proći sve kriterije za izradu upitnika po područjima za ispitivanje kvalitete te prilagoditi upitnik za poslodavce i roditelje.

Održana je pod vodstvom predstavnika Algebre, gdina Domagoja Švigira. Slike vidi ovdje.

Državno natjecanja učenika - disciplina Kućne instalacije 2021.

Državno natjecanja učenika - disciplina Kućne instalacije 2022.

10.-12.svibnja 2022.
Bilten drzavnog natjecanja IKI 2022 - dovrseno.pdf

Službenik za informiranje Škole za montažu instalacija i metalnih konstrukcija je Darko Sušac, prof.