Nastavak redovnog obrazovanja šk. god. 2021./2022.

Učenici koji su završili trogodišnje zanimanje imaju mogućnost nastavka školovanja u četverogodišnje zanimanje Strojarski tehničar pod uvjetima koje propisuje Pravilnik

Zamolbe za nastavak obrazovanja za višu razinu kvalifikacije primat će se u tajništvu škole, svakim radnim danom, od 17. lipnja 2020. do 5. srpnja 2021. u vremenu od 10:00 do 12:00 sati. Zamolbu u pisanom obliku podnosi punoljetan učenik, odnosno roditelj ili skrbnik ako je učenik malodoban.

Učenik može predati zamolbu ukoliko mu na dan predaje zamolbe nije proteklo dvije godine od završetka prethodno upisanog strukovnog programa te ukoliko mu je prosjek ocjena svih razreda srednjega strukovnog obrazovanja u prethodno završenome strukovnom obrazovanju najmanje 3,50 zaokruženo na dvije decimale.

Uz zamolbu je potrebno priložiti i sve prethodno stečene razredne svjedodžbe te završnu svjedodžbu u izvorniku ili ovjerenoj preslici.

Nastavak obrazovanja moguć je u smjeru: strojarski tehničar. U zamolbi obvezno navesti smjer u koji se želite upisati.

O zamolbama učenika odlučivat će Nastavničko vijeće na sjednici koja će se održati krajem mjeseca kolovoza.

Pravilnik

Obrazac zamolbe.docx