Dan sigurnijeg Interneta 9.2.2021.

Danas ćemo u školi obilježiti Dan sigurnijeg Interneta 2021.!
Na satovima računalstva s profesorima i na SRZ, učenici će rješavati kviz Centra za sigurniji Internet!

ONLINE KVIZ za djecu i mlade o sigurnosti na internetu dostupan za rješavanje putem mobilne aplikacije DANAS u vremenu od 9.00 do 19.00 sati. Mobilna aplikacija će biti dostupna samo 9.2. za besplatno preuzimanje i instaliranje na mobitele na web stranici: http://www.dansigurnijeginterneta.org.

Za pristupanje kvizu ne trebate ostavljati svoje osobne podatke. Nakon što riješite kviz dobit ćete povratnu informaciju o vašem rezultatu te će vam biti dodijeljen jedinstveni KOD koji trebate spremiti (obavezno napravite screenshot – sliku zaslona). Screenshot treba poslati na mail koji vam se pokaže na kraju kviza i on je dokaz koji vam je potreban za preuzimanje nagrade, ukoliko budete izabrani. Više o nagradama pogledajte pod opširnije OVDJE.

Nagrade se dodjeljuju slučajnim odabirom između onih natjecatelja koji su kviz riješili s 80% ili više točnih odgovora do 19 sati na dan kviza. 11.02.2021. na internet stranici https://www.csi.hr objavit ćemo informacije o dobitnicima nagrada te vas pozivamo da pratite našu stranicu kako biste vidjeli jeste li osvojili vrijedne nagrade. Ukoliko prepoznate svoj KOD na popisu nagrađenih, potrebno je obratiti se roditelju ili skrbniku koji treba kontaktirati djelatnike Centra za sigurniji internet na e-mail nagrade.dsi@gmail.com te dogovoriti provjeru autentičnosti i preuzimanje nagrade

objavio: Anamarija Cavrić   datum: 9. 2. 2021.

12.03.2020.

Sve informacije se mogu dobiti na e-adrese škola domaćina.

Ukupno: 991961