Dana 20.10.2023. provedena je radna akcija tijekom koje je sanirana šteta nastala ljetos na nadstrešnici u dvorištu škole. Također su očišćeni krovovi i oluci od radiona i krovova pratećih objekata. U akciji su sudjelovali učenici 1.E i 1.F razreda te stručni učitelji Matija Lisak, Dario Keser, Dragutin Anđelo i Tihomir Šušak. Radna akcija je prošla u najboljem redu uz veliku asistenciju domara Nine. Slike ovdje.
obavijest maturantima
OBAVIJEST MATURANTIMA 3. i 4. razred (koji su obranili završni rad): Podjela svjedodžbi biti će 03.07.2026. godine u 09 sati